Первинна профспілкова організація співробітників НМУ ім. О.О. Богомольця відзначила грамотою асистентку Кафедри Тетяну Павличук за вагомий особистий внесок у забезпечення належного медичного обслуговування населення столиці, вірність обраній справі, бездоганне виконання службових обов’язків та активну громадянську позицію.
Тетяна Павличук – доктор філософії (PhD) з медицини. Вона закінчила аспірантуру на кафедрі стоматології Інституту післядипломної освіти НМУ імені О. О. Богомольця. Тетяна Павличук проходила профільне стажування в Голандії, Франції, Бразиції. Серед її клінічних інтересів – травма щелепно-лицевої ділянки, ортогнатична та реконструктивно-відновновна хірургія із застосуванням CAD/CAM технологій та віртуального планування операцій, регенеративна медицина, лікування захворювань скронево-нижньощелепних суглобів.
Дізнатися більше про фахівчиню та записатися до неї на консультацію можна за посиланням.
Співробітники Кафедри взяли участь у професійному заході, організованому Асоціацією фахівців з офтальмопластики та очного протезування
Тема - «Сучасна щелепно-лицева ортопедія» - викликала значний інтерес серед майбутніх лікарів, адже охоплювала один із найбільш складних і водночас актуальних напрямів сучасної медицини
На секції «Хірургія та реабілітація при онкології та травмах голови та шиї» з доповідями виступили професор Андрій Копчак, професор Юрій Чепурний, асистенти Тетяна Павличук і Дмитро Філоненко
Учасники відпрацювали техніку доступу через формування латерального вікна, а також сепарування мембрани від кісткової основи