У НДСЛ «Охматдит» створено нове відділення дитячої щелепно-лицевої хірургії, яке очолив наш колега, аспірант Кафедри щелепно-лицевої хірургії НМУ ім. О.О. Богомольця Олег Голубченко.
Відділення розпочало роботу 1 травня та розраховане на 20 ліжок. З червня планується прийом пацієнтів, які потребують невідкладної спеціалізованої допомоги, за направленням екстреної медичної допомоги.
Створення відділення дитячої щелепно-лицевої хірургії сприятиме розвитку спеціалізованої медичної допомоги дітям із вродженими та набутими патологіями, травмами, запальними захворюваннями та іншими станами щелепно-лицевої ділянки.
Для Кафедри приємно відзначити професійне зростання наших колег і здобувачів, які беруть активну участь у розвитку сучасної щелепно-лицевої хірургії в Україні та створенні нових можливостей для якісного лікування пацієнтів.
Щиро вітаємо Олега Голубченка з цією важливою подією та бажаємо йому й команді нового відділення успішної роботи, професійної наснаги, підтримки колег і вдячних пацієнтів.
Професор Андрій Копчак виступив із доповіддю «Лікування і реабілітація пацієнтів з вогнепальними пораненнями обличчя, що супроводжуються ураженням органу зору»
13 грудня на базі Дитячої міської лікарні №7 відбулася конференція, організована Кафедрою хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку
Аспірант Кафедри Аліна Слободянюк представила результати наукових досліджень
Доповіді представили завідувач Кафедри, професор Андрій Копчак, професор Юрій Чепурний, асистенти Тетяна Павличук та Дмитро Філоненко