Завершено об’єднаний структурований клінічний іспит – ОСКІ-2 – за спеціальністю «Стоматологія» для студентів Навчально-наукового інституту стоматології НМУ імені О.О. Богомольця.
Цьогоріч Кафедра щелепно-лицевої хірургії НМУ ім. О.О. Богомольця вперше долучилася до організації та проведення іспиту в складі Навчально-наукового інституту стоматології. ОСКІ-2 став завершальним випробуванням для студентів-стоматологів у стінах університету та важливим етапом підтвердження їхньої готовності до подальшої професійної діяльності.
На робочій станції Кафедри здобувачі освіти демонстрували клінічне мислення та практичні навички: складали повний план лікування, відпрацьовували принципи проведення первинної хірургічної обробки рани, а також показували техніку накладання швів.
Усі студенти гідно подолали іспит і перейшли на наступний рівень професійної підготовки.
Вітаємо майбутніх лікарів-стоматологів із важливим професійним кроком і бажаємо впевненості, наполегливості та нових здобутків. До зустрічі на циклах спеціалізації!