Викладачі Кафедри щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій ІПО НМУ ім. О.О. Богомольця отримали почесні відзнаки з нагоди Дня медичного працівника.
Подяки та грамоти було вручеили представники Міністерства охорони здоров’я України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради, Департаменту охорони здоров’я м. Києва та Київської обласної клінічної лікарні.
Серед нагороджених – завідувач Кафедри професор Андрій Копчак, Бенік Хасапетов, Олександр Васильєв, Ростислав Терлецький і Андрій Гресько.
Ці відзнаки є свідченням визнання професіоналізму, наполегливої праці та внеску наших колег у розвиток медичної науки, післядипломної освіти і надання високоспеціалізованої допомоги пацієнтам.
Кафедра щиро вітає колег і бажає подальших професійних успіхів, наукових здобутків і міцного здоров’я.
"Ми відчуваємо, що не самі, що світ нас підтримує. Це дуже важливо — і для лікарів, і для пацієнтів", — підкреслює Андрій Копчак
Кафедра і наші клінічні бази отримали неоціненну волонтерську допомогу від компаній "Іматех медикал", I-Plant та ChM (Польша)
Обговорили стан наукових досліджень, представили здобутки співробітників і запланували майбутню наукову діяльність
Аліна Слободянюк два місяці здобуватиме досвід в Університетській клініці Варшави за програмою Erasmus+