Представники Кафедри щелепно-лицевої хірургії НМУ імені О.О. Богомольця відвідали Університет Париж Сіте у межах реалізації меморандуму про міжнародну співпрацю.
До складу делегації увійшли ректор НМУ Юрій Кучин, професор кафедри хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії післядипломної освіти Катерина Бєлка, директор Навчально-наукового інституту стоматології, професор Кафедри Андрій Копчак, асистент Кафедри, доц. Тетяна Павличук.
Під час візиту відбулися робочі зустрічі з французькими колегами, у ході яких обговорено перспективні напрями співпраці в освітній, клінічній та науковій сферах. Зокрема, сторони досягли домовленостей щодо розвитку симуляційного навчання, впровадження сучасних цифрових та комп’ютерних технологій у медичну освіту і практику, розширення програм академічної мобільності для студентів і викладачів, а також організації спільних курсів і створення онлайн-освітніх платформ.
Окрему увагу приділено розвитку наукових досліджень, міждисциплінарній взаємодії, співпраці у сфері анестезіології та невідкладної допомоги, а також проведенню спеціалізованих тренінгів.
У межах візиту делегація також відвідала відділення дитячої щелепно-лицевої та пластичної хірургії лікарні Некер (Hôpital Necker–Enfants Malades AP-HP), яке очолює професор Роман Хонсарі.
Співробітники Кафедри щелепно-лицевої хірургії НМУ ім. О.О. Богомольця - Владислав Єфименко, Наталія Кисельова, Олег Шафета та Олег Голубченко - взяли участь у фаховій школі з міжнародною участю
Весь минулий тиждень частина нашої команди присвятила лікуванню військових на базі центру Superhumans
Асистент Кафедри Марина Столярчук пройшла черговий модуль у місті Парма, Італія
10-12 січня співробітники Кафедри обговорювали можливості післядипломної освіти на Стоматологічному факультеті Університету Барселони