Синергія фахівців у лікуванні захворювань голови та шиї

26.10.2025

18 жовтня Кафедра щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій ІПО НМУ ім. О.О. Богомольця спільно з Академією Добробут провела міждисциплінарний освітній захід «Синергія фахівців у лікуванні захворювань голови та шиї».

У фокусі події — взаємодія оториноларингологів, щелепно-лицевих хірургів, нейрохірургів і онкологів у діагностиці, лікуванні та реабілітації пацієнтів із патологіями голови та шиї.

До заходу долучилися міжнародні експерти:

  • Марк Мімс, MD — доцент, фахівець із пластичної та реконструктивної хірурії обличчя, Медичний коледж Університету Оклахоми (США);
  • Томмі Вількман, MD, DDS, PhD — завідувач відділення щелепно-лицевої хірургії, Університет Гельсінкі (Фінляндія).

Спікери поділилися практичним досвідом організації служби патології голови та шиї у своїх країнах, представили клінічні випадки комплексної реконструкції та підходи до мультидисциплінарного менеджменту онкопацієнтів.

Не встигли приєднатися наживо? Перегляньте запис за посиланням.

Дякуємо всім учасникам за активний діалог і конструктивні запитання. Кафедра продовжить розвивати майданчик для професійної співпраці та впровадження сучасних технологій у лікуванні пацієнтів із складною патологією голови та шиї.