Тетяна Павличук представила доповідь у США

17.04.2026

Доцент Кафедри щелепно-лицевої хірургії  НМУ ім. О.О. Богомольця Тетяна Павличук взяла участь у міжнародній американсько-українській конференції «Інновації в трансляційній науці та дослідженнях в галузі хірургії і інтенсивної терапії», яка відбулася 13–16 квітня 2026 року у штаті Юта, США.

У межах заходу Тетяна Павличук представила наукову доповідь, присвячену актуальним питанням лікування пацієнтів із бойовою травмою та впровадженню сучасних підходів у хірургічній практиці.

Конференція об’єднала практикуючих лікарів різних спеціальностей, які безпосередньо залучені до надання допомоги постраждалим із військовою травмою, а також представників провідних дослідницьких центрів. Учасники обговорювали новітні досягнення трансляційної науки, інноваційні технології та їх впровадження для підвищення ефективності лікування пацієнтів із бойовими ушкодженнями.