В Ужгороді спільний українсько-фінський колектив лікарів провів оперативні втручання з відновлення поранених військових:
Оперували завідувач Кафедри професор Андрій Копчак і професор Юрій Чепурний разом з завідувачкою кафедри щелепно-лицевої хірургії Університету міста Гельсінкі професоркою Йоганною Снял, завідувачкою відділення університетської клініки Карі Масімакі і пластичним хірургом Томі Вількманом.
Фінські фахівці допомогли обрати оптимальний план втручання, а також передали унікальні методики.
Обмін досвідом з фінськими колегами здійснюється в рамках меморандуму про порозуміння між Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця та Університетом Гельсінкі. Меморандум підписано у листопаді 2022 року.
Оперативні втручання здійснювалися в ужгородській клініці “Діамед”.
Оперативне втручання здійснювалося за сприяння компанії Materialise