Доповідь на VIII з’їзді Української асоціації нейрохірургів

13.09.2025

12 вересня Тетяна Павличук разом із завідувачем відділення дитячої нейрохірургії НДСЛ «Охмадит» Павлом Плавським представили спільну доповідь на VIII з’їзді Української асоціації нейрохірургів.

Доповідачі поділилилися результатами дворічної співпраці в галузі краніофаціальної хірургії, що підкреслює важливість міждисциплінарної взаємодії між нейрохірургією та щелепно-лицевою хірургією.

Із гордістю повідомляємо, що доповідь була відзначена грамотою як найкраща у Секції Молодого нейрохірурга.

Вітаємо колег із заслуженим визнанням та бажаємо нових наукових і клінічних здобутків на благо пацієнтів і розвитку української медицини!