21–22 березня 2025 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулася міжнародна науково-практична конференція «Горизонти цифрової медицини 2025», яка зібрала фахівців з різних галузей для обговорення актуальних питань цифровізації медицини, міждисциплінарної взаємодії та розвитку інноваційних технологій у сфері охорони здоровʼя.
Кафедра щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій ІПО НМУ ім. О.О. Богомольця виступила серед активних учасників заходу.
Від Кафедри виступили:
Було представлено дві тематичні лекції, присвячені сучасним підходам у цифровій стоматології та хірургії, а також проведено два майстер-класи, під час яких учасники мали змогу ознайомитися з передовими цифровими протоколами лікування в стоматологічній практиці та щелепно-лицевій хірургії.
Кафедри підтверджує провідну роль у впровадженні інновацій, розвитку медичної освіти та поглибленні інтеграції медицини з технічними науками.
Особлива увага: продовжимо лікувати наших захисників із пораненнями голови та шиї
Особливий акцент заходу - реабілітація пацієнтів після вогнепальних поранень, зокрема відновлення жувальної функції та протетичну реабілітацію
На практичні заняття гуртка, який веде Роман Паливода, запрошуються студенти 4-5 курсів та інтерни Стоматологічного факультету
Олег Голубченко, Наталя Тітруєва, Анатолій Тимошенко та Ігор Колодка певний час працюватимуть в КОКЛ