21–22 березня 2025 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулася міжнародна науково-практична конференція «Горизонти цифрової медицини 2025», яка зібрала фахівців з різних галузей для обговорення актуальних питань цифровізації медицини, міждисциплінарної взаємодії та розвитку інноваційних технологій у сфері охорони здоровʼя.
Кафедра щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій ІПО НМУ ім. О.О. Богомольця виступила серед активних учасників заходу.
Від Кафедри виступили:
Було представлено дві тематичні лекції, присвячені сучасним підходам у цифровій стоматології та хірургії, а також проведено два майстер-класи, під час яких учасники мали змогу ознайомитися з передовими цифровими протоколами лікування в стоматологічній практиці та щелепно-лицевій хірургії.
Кафедри підтверджує провідну роль у впровадженні інновацій, розвитку медичної освіти та поглибленні інтеграції медицини з технічними науками.
Ініціаторами слухань стали професорка Мирослава Драгомирецька та професійна платформа «Право на усмішку»
Практичний семінар провели співробітники Кафедри спільно з ЛОР-лікарями медичного центру “Добробут” 15 червня
Багато із захисників, фото з якими експонувалися на виставці, проходили лікування на клінічних базах Кафедри
Публікація в журналі першого квартиля (Q1) свідчить про високий рівень наукового визнання українських фахівців