Сучасні технології змінюють світ. Пухлини голови та шиї лікують все ефективніше. Значить, зростає кількість пацієнтів, які виживають і яким потрібно відновлювати естетику і якість життя після резекцій. Це – сфера взаємодії між онкологами і щелепно-лицевими хірургами.
Лікарі-онкологи і щелепно-лицеві хірурги мають щільно співпрацювати на клінічному, науковому, освітньому рівнях. Завідувач Відділення пухлин голови та шиї Національного інституту раку, доктор медичних наук Олег Кравець є співробітником кафедри, а лікар інституту Ольга Буртин пише у нас кандидатську дисертацію.
24 листопада завідувач Кафедри Андрій Копчак виступив на платформі Онкохабу Інституту раку з доповіддю, яку готував колектив авторів, назва “Сучасні можливості реконструкції пострезекційних дефектів голови та шиї із використанням цифрових технологій”.
Іспити для бажаючих вступити на навчання до аспірантури НМУ імені О.О. Богомольця за спеціальністю 221-Стоматологія завершилися 28 серпня
Було представлено понад 17 доповідей, присвячених реконструктивно-відновній хірургії, протетичній реабілітації та сучасним інноваційним технологіям у цих сферах.
Це перший захід, де лікарі, військові та волонтери могли обговорити нагальні проблеми в реабілітації бійців з пораненнями обличчя та адвокатувати їх перед державою
Аспірант Кафедри Олег Голубченко представив доповідь про лікування пацієнтів з вродженими аномаліями та деформаціями обличчя