26 вересня у столиці відбувся захід Клубу молодого імплантолога, що об’єднав лікарів, налаштованих на безперервний професійний розвиток і вдосконалення практичних навичок.
У програмі події:
Подія стала майданчиком для живого обміну досвідом, поглиблення практичної підготовки та професійного натхнення молодих фахівців.
Кафедра щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій ІПО НМУ ім. О.О. Богомольця підтримує такі ініціативи, адже майбутнє української імплантології напряму пов’язане з якісною післядипломною освітою, розвитком навичок роботи з м’якими тканинами, міждисциплінарною взаємодією ортопедів і хірургів, а також впровадженням цифрового планування та індивідуалізованих рішень.
Ми впевнені: майбутнє імплантології України — у руках молодих лікарів, які прагнуть навчатися, тренуватися й розвиватися щодня.
Конференція відбулася у форматі онлайн, що дозволило зібрати широке коло фахівців з усього світу
Професор Андрій Копчак виступив із доповіддю «Лікування і реабілітація пацієнтів з вогнепальними пораненнями обличчя, що супроводжуються ураженням органу зору»
«Орден Святого Пантелеймона» є символом визнання самовідданого служіння та високого професіоналізму
Член наукового кружка Кафедри, студент 5 курсу стоматологічного факультету Орест Коваль отримав І місце у секції «Стоматологія»