26 вересня у столиці відбувся захід Клубу молодого імплантолога, що об’єднав лікарів, налаштованих на безперервний професійний розвиток і вдосконалення практичних навичок.
У програмі події:
Подія стала майданчиком для живого обміну досвідом, поглиблення практичної підготовки та професійного натхнення молодих фахівців.
Кафедра щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій ІПО НМУ ім. О.О. Богомольця підтримує такі ініціативи, адже майбутнє української імплантології напряму пов’язане з якісною післядипломною освітою, розвитком навичок роботи з м’якими тканинами, міждисциплінарною взаємодією ортопедів і хірургів, а також впровадженням цифрового планування та індивідуалізованих рішень.
Ми впевнені: майбутнє імплантології України — у руках молодих лікарів, які прагнуть навчатися, тренуватися й розвиватися щодня.
Завідувач Кафедри, проф. Андрій Копчак виступив із доповіддю, присвяченій переломам орбіти
У фокусі події — взаємодія оториноларингологів, щелепно-лицевих хірургів, нейрохірургів і онкологів у діагностиці, лікуванні та реабілітації пацієнтів із патологіями голови та шиї
Тема заходу - сучасні аспекти черепно-щелепно-лицевої хірургії
Кафедра і наші клінічні бази отримали неоціненну волонтерську допомогу від компаній "Іматех медикал", I-Plant та ChM (Польша)